herbata, kawa, prezenty

Kalendarze adwentowe dla dzieci i dorosłych

Adwent to pełen radości i skupienia czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Jest to okres, w którym dzieci w rumieńcami na twarzy od porannego chłodu wybierają się na roraty z lampionem w ręku. Dla dorosłych również ten miesiąc ma szczególne znaczenie, w końcu każdy odlicza dni do upragnionego wolnego w święta grudniowe. Idealnym pomysłem na świadome i pełne radości przeżywanie okresu czterech tygodni poprzedzających Święta Bożego Narodzenia są kalendarze adwentowe(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html).

Family tea time

Ciekawym rozwiązaniem na rodzinne oczekiwanie narodzin Jezusa jest codzienny bonus w postaci herbaty świątecznej. Kalendarze adwentowe zawierają smakowy zestaw wywarów w 24 okienkach o pojemności 5 lub 8 gram o smaku piernikowym, malinowych goji czy mango tango. Do każdej saszetki dołączono instrukcję i czas parzenia. Dzięki takiemu świątecznemu terminarzowi oczekiwanie na Boże Narodzenie w gronie rodziny uczyni ten czas wyjątkowym.

Dla dorosłych

W ofercie można również znaleźć kalendarze adwentowe z kawą. W każdym z 24 okienek znajdziemy nowy rodzaj małej czarnej o smaku m.in. amaretto, piernikowym, cynamonowym i karmelowym. Łączna masa kawy wynosi 240 g i można ją parzyć w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym lub bezpośrednio zalewając ją wrzątkiem. To idealne rozwiązanie dla wielbicieli czarnego napoju na czas chłodnych, grudniowych poranków.

Warto dodać, że kalendarze adwentowe można powiesić na ścianie. Jest to kreatywny prezent dla entuzjastów ciepłych oraz aromatycznych wywarów na wyjątkowy czas Adwentu.